Wiadomości

Najnowszy numer Strefy AGRO - przeczytaj wersję PDF

Najnowszy numer Strefy AGRO - przeczytaj wersję PDF

Przeczytaj magazyn nowoczesnego rolnika w wersji PDF! O czym piszemy w najnowszym numerze Strefy AGRO?

 

Z Wiktorem Szmulewiczem, prezesem Krajowej Rady Izb Rolniczych porozmawiamy o sytuacji w polskim rolnictwie i problemach, które trzeba rozwiązać w pierwszej kolejności. Napiszemy także o trwającym naborze wniosków na modernizację gospodarstw (obszary a, b,c ) oraz "Restrukturyzację małych gospodarstw" – zaplanowane na I kwartał 2017 roku. Poza tym sprawdzimy stan realizacji dopłat dotyczących naborów z 2016 roku.

Przedstawimy przykłady inwestycji (np. chlewni, obór, magazynów) i porady ekspertów – na co warto zwracać uwagę, by potem mniej wydawać na przebudowę i poprawki. Także w kontekście pomocy na modernizację gospodarstw .

Ewa Lech, podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa opowie o zwalczaniu chorób zakaźnych, problemach z ochroną roślin oraz o rolniczym handlu detalicznym. Jesteśmy potentatem w produkcji pomidorów i przecieru pomidorowego, a polscy producenci tego towaru w 2016 roku dostawali za surowiec grosze. W „Strefie Agro” także o perspektywach tej branży.

____________________________________________________

Zapraszamy do lektury nowego numeru magazynu Strefy Agro - kolportowanego w nakładzie ok. 140 000 egz. co kwartał z dziennikami regionalnymi oraz w oddziałach ODR-u i ARMiR-u w całej Polsce. Magazyn „Strefa Agro” skierowany jest do rolników i zainteresowanych sprawami wsi i nowoczesnego rolnictwa.

 

Partnerem wydania marcowego Strefy Agro jest Syngenta 

Partner wydania

Ty też możesz otrzymać to wydanie! Zamów prenumeratę magazynu.

 

Jeśli chcesz otrzymać aktualne wydanie Strefy Agro bezpośrednio do domu, wykonaj przelew na kwotę 3,50 zł (koszt przesyłki wydania) na poniższe dane: Polska Press sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, nr konta: 39 1140 1010 0000 5438 0600 1001. W temacie przelewu wpisując „Koszt wysyłki – Strefa Agro” oraz adres, na który mamy wysłać magazyn. Przykładowa treść tematu przelewu to: Koszt wysyłki – Strefa Agro, Jan Nowak, ul. Wiosenna 12, 00-940 Warszawa

 

Możesz od razu zapłacić za kilka kolejnych wydań magazynu wpłacając wielokrotność kwoty 3,50 zł, czyli np. za trzy kolejne wydania wpłacając kwotę 10,50 zł.

 

Jeśli chcesz otrzymać wydanie elektroniczne (w formie pdf) wyślij e-mail na adres [email protected] w temacie maila wpisując: Zamówienie - Strefa Agro oraz imię i nazwisko.

 

Zapraszamy do prenumerowania.

Strefa AGRO - marzec 2017

Więcej na temat: strefa agro, Gazeta Pomorska

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.